Piegāde un atgriešana - Canon Business Center IB Serviss

Piegāde un atgriešana

Jūsu pasūtījuma piegāde

Savu preci jūs varat saņemt bezmaksas jebkurā IB Serviss veikalā. Jums tuvāko veikala adresi meklējiet sadaļā Kontakti -> Veikali. Mēs ar jums sazināsimies pēc pasūtījuma noformēšanas un paziņosim, kad jūsu pirkums tiks piegādāts uz veikalu.

Izvēloties šo piegādes variantu, jūs būs iespēja aplūkot preci, un nepieciešamības gadījumā mūsu konsultanti sniegs jums profesionālu konsultāciju par šo preci vēl pirms naudas samaksas.

Piegādes izmaksas pilsētas (Rīga, Daugavpils, Liepāja, Rēzekne, Valmiera) robežās ir 9 EUR + PVN. Lielgabarīta pasūtījumiem var tikt piemērota papildus maksa.

Ja prece ir uz vietas noliktavā, tad piegāde parasti ir no 1-2 darba dienu laikā. Savukārt, ja prece pieejama pēc pasūtījuma un nav uz vietas, tad piegādes termiņš var būt līdz 7-14 dienām!

Preču atgriešana

Gadījumā, ja esat neapmierināts ar preci, jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā. Jums būs jāaizpilda forma.

Atgriežamajai precei jābūt pilnā komplektā (jābūt visiem piederumiem, kas bija iepakojumā- kabeļi utt.) 

Ja prece bija iegādāta kampaņas laikā kopā ar kādu citu pielikto preci, tad tiek atgriezts pilns komplekts (t.i. visas preces)

Ja atgriežamā prece vai tās iepakojums ir bojāts, vai tās stāvoklis ir pasliktināts, ko izraisīja apstākļi, kas nav saistīti ar IBServiss.lv veikalu vai arī radušies nevērīgas preces lietošanas rezultātā, tad IBServiss.lv ir tiesības atteikt patērētājam saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.207 15.pantu (Noteikumi par distances līgumu).