Pirkuma apmaksas veidi - Canon Business Center IB Serviss

Pirkuma apmaksas veidi

Pirkumu var apmaksāt:

1. skaidrā naudā
2. veicot pārskaitījumu (rēķina apmaksa) uz SIA IB Serviss kontu
3. izmantojot norēķinu karti (iespēja tiks piedāvāta tuvākajā laikā)
4. izmantojot internet-banku (iespēja tiks piedāvāta tuvākajā laikā)

1. Apmaksa skaidrā naudā

a) apmaksa notiek saņemot preci Jūsu norādītajā piegādes adresē. Kurjers izsniegs čeku, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.
b) apmaksa notiek saņemot preci veikalā.

2012.gada 21.jūnijā Saeimā tika pieņemts likums „Grozījumi likumā „Par nodokļiem un nodevām”” un 2013.gada 1.janvārī stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 10.aprīļa noteikumos Nr.237 „Skaidrā naudā veikto darījumu deklarēšanas noteikumi”, kas uzliek par pienākumu Pārdēvējam iesniegt Valsts ieņēmumu dienestam deklarāciju par darījumiem skaidrā naudā ar fiziskajām personām, ja tās summa vienā operācijā pārsniedz EUR 3000, norādot deklarācijā fiziskas personas Vārdu, Uzvārdu, personas kodu vai identifikācijas numuru un rezidences valsti, kā arī nav atļauts veikt skaidrā naudā darījumus, kuru summa pārsniedz EUR 7115.

Tāpēc, lūdzam, Jūs atsaukties uz mūsu darbinieku lūgumu uzrādīt derīgu personas apliecinošu dokumentu, lai mēs varētu ierakstīt Jūsu vārdu, uzvārdu, personas kodu vai identifikācijas numuru un rezidences valsti.

Norēķinoties ar maksājumu karti virs EUR 150,00 jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

2. Apmaksa ar naudas pārskaitījumu

Aizpildot visus pirkuma noformēšanai prasītos datus sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins jums būs pieejams tūlītēji izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Bezskaidras naudas norēķins var tikt veikts jebkurā bankā. Fiziskām personām veicot maksājumu, ailē ”Piezīmes” ir jānorāda pasūtījuma numurs. Ar juridiskajām personām faktūrrēķina noformēšanai sazinās operatori. Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas SIA IB Serviss norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā. Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums.

3. Apmaksa ar norēķinu karti

a) apmaksa notiek saņemot preci veikalā;
b) apmaksa notiek formējot tiešsaistes pirkumu internetā ar sekojošām apmaksas kartēm: Visa, Visa electron, MasterCard, Maestro

Pasūtītās preces tiks nodotas rokās TIKAI personai, kas pasūtījusi preces.

4. Apmaksa veicot internet-bankā

Pasūtīto preču apmaksa ar internetbankas palīdzību. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs tiksiet novirzīti uz internetbankas mājas lapu. Maksājuma uzdevums tiek izveidots automātiski. Pasūtītās preces Jūs varēsiet saņemt pēc tam, kad operators būs apstiprinājis Jūsu pasūtījumu.

Mūsu rekvizīti

Saņēmējs: IB SERVISS SIA
Juridiskā adrese: Mūkusalas iela 15a, Rīga, LV-1004
Reģistrācijas numurs: 40003099113
Nodokļu maksātāja kods: LV40003099113
Bankas konts: LV46UNLA0002011467249
Bankas kods: UNLALV2X
Banka: SEB banka