Atbalstam - Canon Business Center IB Serviss

LNOB logoLatvijas Nacionālā opera un balets

LNOB valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš: „Canon ir Latvijas Nacionālās operas sadarbības partneris jau vairāk nekā 15 gadus. Šajā laikā esam novērtējuši  Canon biroja tehnikas un fotoaparatūras kvalitāti.
Ar Canon tehnikas palīdzību tiek iemūžināti daudzi skaisti Operas nama ikdienas un svētku mirkļi, top augstvērtīgi iespieddarbi, ko izmanto gan mūsu darbinieki, gan arī operas un baleta skatītāji. Īpašs prieks, ka Canon darbinieki ir arī vieni no aktīvākajiem izrāžu skatītājiem!”

 


Latvijas automobiļu federācija


Rallijs Kurzeme

Rally Kurzeme

Canon Biznesa Centrs atbalsta Rally Kurzeme jau no tā pirmsākumiem.

Rallijs bagāžniekā ved svinību programmu divām dienām, apvienojot gan pusgadsimtu krātās un lolotās motosporta tradīcijas, gan vēl neredzētus un aizraujošus jaunumus. Lai izdevušās pirmās garās pavasara brīvdienas Liepājā kopā ar ģimeni vai biznesa partneriem!


Rallijs Talsi


Latvijas Nacionālais Teātris


Liepājas teātris


Latvijas Dabas muzejs

Esam patiesi pagodināti šogad kļūt par Latvijas Dabas Muzejs/ Natural History Museum of Latvia fotokonkursa “Mans putns” atbalstītājiem, nodrošinot galvenās balvas visās 4 vecuma grupās. Fotokonkursam šis ir jubilejas gads, jo fotogrāfus- amatierus un putnu mīļotājus tas pulcē jau piecpadsmito reizi.

Fotokonkursa “Mans Putns” aizsākumi meklējami Putnu dienās, kuras Latvijā tiek svinētas jau kopš 1953. gada. 2002. gadā pēc ornitologa Rolanda Lebusa iniciatīvas Putnu dienu ietvaros tika izsludināts fotokonkurss ar nosaukumu „Mans putns”. Galvenokārt tika uzrunāti fotogrāfi – amatieri bērnu un jauniešu auditorijā, taču konkurss izaudzis līdz 4 vecuma kategorijām: bērnu, jauniešu, pieaugušo un senioru.

Fotokonkurss veicina interesi par putniem un mudina cilvēkus ieskatīties dabā, mīlēt un saprast to. Tas palīdz izglītot cilvēkus un iesaistīt viņus dabas aizsardzībā. Mūsdienu cilvēki, īpaši pilsētnieki, ikdienas steigā ne vienmēr pievērš uzmanību putniem, kas ir mums apkārt. Taču, pateicoties konkursam, ir iespēja pārliecināties, ka pat visparastākie putni, piemēram, vārnas, gulbji, stārķi un zvirbuļi ir ļoti skaisti un interesanti. Kā atzina Latvijas Dabas muzeja ornitologs un konkursa koordinators Dmitrijs Boiko: „Vairākiem autoriem ir izdevies piešķirt „personības” iezīmi putnam un parādīt tā raksturu.”


VID pateicība