Canon imageFORMULA ScanFront 400

Regulārā cena: 1 830,58€

Atlaide: -366,12€

Akcijas cena: 1 464,46€

1255C003

1 prece pieejama

Ātrā pārskatīšana

45 lappuses/minūtē; 60 lapu padevējs; līdz 6.000 skenējumiem dienā; Divpusēja skenēšana; 10,1 collas (25,7 cm) TFT skārienekrāns. Skenēšanu uz e-pastu, tīkla mapēm, FTP, USB atmiņas kartēm, faksu vai printeriem. 305 x 282 x 230 mm; 4,5 kg

Vairāk informācijas

Uz vēlmēm

Jaudīgs liela ātruma tīkla skeneris- lieliski piemērots koplietošanai vai decentralizētai skenēšanai.

Īpaši ātrs skeneris, kas domā tāpat kā jūs

ScanFront 400 ir jaudīgs atsevišķs uz galda novietojams tīkla skeneris, kas piedāvā ātru, vienkāršu un precīzu dažāda lieluma un veida dokumentu skenēšanu, to tieši ietverot uzņēmuma darbplūsmā, — nav nepieciešams ne dators, ne programmatūra.

Dators nav nepieciešams

Spilgts, jutīgs 10,1 collas (25,7 cm) TFT skārienekrāns nodrošina vienkāršu interfeisu visām skenēšanas darbībām- bieži lietotiem iestatījumiem un mērķa vietām var piešķirt darbu izpildes pogas.

Skārienekrāns

25,7 cm (10,1 collas) skārienjutīgs TFT krāsu displejs

Skeneris darbam tīklā

Optimizējiet dokumentu darbplūsmas ar ātru, vienkāršu un tiešu skenēšanu uz e-pastu, tīkla mapēm, FTP, USB atmiņas kartēm, faksu vai printeriem.

Lieliski piemērots jebkuram uzņēmumam

Ērti novietojams uz galda un klusa darbība — lieliski piemērots jebkāda lieluma uzņēmumu birojos un klientu apkalpošanas vietās.

Lielāka produktivitāte

Ieskenējiet vairāk dokumentu ar īpaši precīzo un ļoti ātro skeneri, kura darba ātrums ir 45 lappuses minūtē, un kuram ir izturīgs 60 lokšņu automātiskais dokumentu padevējs, nodrošinot līdz 6000 skenējumi dienā.

Plašs apstrādājamo materiālu klāsts

Atvieglojiet jebkāda veida dokumentu skenēšanas darbu- no A4, A5 formāta dokumentiem un vizītkartēm līdz gariem dokumentu ruļļiem (līdz 3 metriem), aploksnēm, plastmasas kartēm un pasēm.

Droša darbība

Drošību sniedz tādas standarta funkcijas kā pieteikšanās ar paroli, automātiska atteikšanās, adreses apstiprinājuma pieprasīšana pirms nosūtīšanas un attāla lietotāju un iestatījumu pārvaldība.

Integrēšana

Jauda un pielāgojamība, kas nodrošina dokumentu darbplūsmu integrēšanu- vienkārša dokumentu klasificēšana, izmantojot pielāgotus metadatu indeksa failus, kuri tiek izveidoti kopā ar katru skenējumu.

Detalizēta specifikācija

3 Citi produkti šajā kategorijā