Canon imageFORMULA DR-F120

Regulārā cena: 637,28€

Atlaide: -305,76€

Akcijas cena: 331,52€

9017B003

Ātrā pārskatīšana

Divpusējo skenēšanu ar ātrumu 20 lappuses minūtē; 50 lapu padevējs; Grāmatui skenēšana ar integrēto plakanvirsmu; 2400dpi izšķirtspēja; CaptureOnTouch 3; Ir iekļauti mākoņu pakalpojumu spraudņi pakalpojumiem SharePoint, SugarSync, OneDrive, Dropbox, Google Drive™ un Evernote; USB 2.0; Līdz ~1000 skenējumu dienā; 469 (P) x 335 (Dz) x 120 (A) mm; ~4.6kg

Vairāk informācijas

Uz vēlmēm

 

Izmantojiet vienkāršas un ātras skenēšanas risinājumus ar daudzpusīgo skeneri imageFORMULA DR-F120, kurā ir integrēta automātiska dokumentu padeves ierīce un plakanvirsma. Tas ir ideāli piemērots visdažādāko veidu dokumentu apstrādei augstā kvalitātē.

Iespējas

* Saglabājiet darba ražību, veicot divpusējo skenēšanu ar ātrumu 20 lappuses minūtē un izmantojot 50 lokšņu automātiskās padeves ierīci
* Skenējiet grāmatas, žurnālus vai trauslus materiālus ar integrēto plakanvirsmu
* Panāciet izcilu attēlu kvalitāti ar skenēšanas izšķirtspēju līdz 2400 dpi
* Ērti skenējiet, izmantojot programmatūru CaptureOnTouch 3 un vienkārši nospiežot kādu no 3 attiecīgajām pogām darba veikšanai
* Skenējiet rediģējamus PDF dokumentus un izveidojiet savienojumu ar mākoņu pakalpojumiem
* Samaziniet izmaksas, taupot enerģiju

Uzlabota darba ražība

Precīzi un efektīvi apstrādājiet dažāda veida dokumentus ar skeneri DR-F120: kompakts un universāls skenēšanas risinājums, kas piedāvā gan automātisku dokumentu padeves ierīci (ADF), gan plakanvirsmu. Varat ietaupīt savu dārgo laiku, izmantojot 50 lokšņu dokumentu padeves ierīci ar ātrāku skenēšanas ātrumu- 20 lappuses minūtē. Uz skeneri DR-F120 var paļauties, lai tiktu galā ar darbiem, kuri ietver ieteicamo skenēšanas apjomu dienā līdz 1000 skenējumiem.

Vienkārša papīra apstrāde

Skeneris DR-F120 nodrošina visas nepieciešamās funkcijas dažāda veida materiālu skenēšanai, neskatoties uz kompaktajiem izmēriem un mazo vietu, kuru tas aizņem. Automātiskās dokumentu padeves ierīces taisna papīra kanāla opcija ir piemērota A4 platuma dokumentiem, kuru garums ir līdz 1000 mm. Skenējot jaukta veida dokumentus, jūs varēsiet izbaudīt vēl lielākas uzticamības un laika taupīšanas iespējas, jo dokumentu padeves mehānismā ir dokumentu atdalīšanas rullītis. Plakanvirsmas skeneris ir lieliski piemērots tādu materiālu apstrādei kā grāmatas, pases vai žurnāli, un tajā bez problēmām var apstrādāt lapas līdz standarta izmēriem (līdz pat izmēram Legal). Tikpat veiksmīgi to var lietot mājās fotoattēlu vai citu biezu, plānu un trauslu dokumentu apstrādei.

Izcila attēla kvalitāte

Skeneris DR-F120 vienmēr nodrošina izcilas kvalitātes rezultātus, pateicoties 2400 dpi skenēšanai, plašajam tajā iekļautajam attēlu uzlabošanas funkciju klāstam un slavenajai Canon attēlveidošanas tehnoloģijai. Jūs panāksiet vēl nepieredzētu krāsu precizitāti, kas atbilst oriģinālajam dokumentam ar skenera trīsdimensiju krāsu koriģēšanas funkciju.

Vienkārša, lietotājam draudzīga darbība

Sasniedziet izcilus rezultātus, nospiežot tikai vienu pogu, kad izmantojat pilnīgi automātisko režīmu, kas automātiski pielieto vislabākos iestatījumus katram skenētajam attēlam. Ietvertie rīki ļauj izvairīties no tukšām lapām un automātiski nosaka papīra izmērus un teksta orientāciju, bet automātiskā sašķiebuma novēršanas funkcija iztaisno tos dokumentus, kuri nav ievietoti taisni. Bieži veicamus darbus var atvieglot, piešķirot tiem 3 darbu pogas skenera panelī.

Komplektā iekļautā programmatūra sniedz vēl plašākas izvēles iespējas

Skeneris DR-F120 piedāvā vienkāršu un intuitīvu skenēšanas pieredzi, izmantojot Canon programmatūru CaptureOnTouch 3. Izmantojot šos daudzpusīgos skenēšanas risinājumus, lietotāji var vēl vienkāršāk skenēt, rediģēt vai nosūtīt dokumentus. Lietotāja interfeiss, kurā darbības tiek secīgi parādītas ar ikonām, lietotājiem ļauj ātri pārveidot savus papīra dokumentus dažādos failu formātos (PDF, TIFF, JPEG, BMP, PNG un PowerPoint). Programmatūra CaptureOnTouch ir vienlīdz labi izmantojama kā vienkāršs dokumentu kārtošanas risinājums, kas ļauj skenēt un izveidot PDF dokumentus ar iespējotu meklēšanas funkciju, ar kuru ir arī vienkārši meklēt un iegūt tekstu. Ir iekļauti mākoņu pakalpojumu spraudņi pakalpojumiem SharePoint, SugarSync, OneDrive, Dropbox, Google Drive™ un Evernote, un tiek nodrošināti arī ISIS un TWAIN draiveri.

Vienkārša ekspluatācija un apkalpošana

Pateicoties lietotājam draudzīgajai konstrukcijai, skeneri DR-F120 ir vienkārši apkalpot. Lietotājs var pats nomainīt padeves rullīšus, kas ļauj izvairīties no izmaksām par tehniskā dienesta pakalpojumiem. Jūs saglabāsiet zemas izmaksas, pateicoties skenera augstajai energoefektivitātei. Tas patērē mazāk par 20 W darbības laikā.

Iekļautā programmatūra

CaptureOnTouch 3

Ar CaptureOnTouch lietotājam draudzīgo interfeisu var vienkārši skenēt papīra dokumentus, lai tos noglabātu digitālos arhīvos, kā arī saglabātu un nosūtītu uz dažādiem galamērķiem, tostarp mākoņpakalpojumiem. Izveidojiet pārmeklējamus PDF failus, izmantojot iebūvēto OCR tehnoloģiju.

Saderība: Windows

3 Gadu garantijas akcija

Canon imageFORMULA DR-F120 detalizēta specifikācija

3 Citi produkti šajā kategorijā