Canon EOS R3 New 2021 - Canon Business Center IB Serviss

Canon EOS R3 New 2021

Regulārā cena: 6 666,00€

4895C004

Statuss: Pieejamību lūdzu precizējiet pa t. 26498366 vai gatis.gerkis@ibserviss.lv

Ātrā pārskatīšana

EOS R3 gaidīšana ir beigusies - Canon jaunais sporta varonis ir klāt, lai pārsteigtu un pārspētu, izcils ātrums, izcila darbība.

Gaistoši mirkļi laikā notverti kamerā tādos veidos, kas iepriekš šķita neiespējami. Laipni lūdzam EOS R3! Mūsu jaunā lieliskas veiktspējas un liela ātruma bezspoguļu kamera atklāj jaunu laikmetu sporta, dabas un ziņu fotogrāfiem un radošajiem filmu veidotājiem.

Vairāk informācijas

Uz vēlmēm

https://www.canon.lv/cameras/eos-r3/specifications/

EOS R3 - spēkstacija sporta fotografēšanai un reportāžām. Apvienojot tradīcijas ar vismodernākajām tehnoloģijām, EOS R3 piedāvā visas Canon pazīstamās EOS-1 sērijas zināšanas un ātrumu, kā arī novatoriskās EOS R sistēmas inovācijas un daudzpusību. Izstrādāts, izmantojot visprasīgāko profesionālo preses un sporta fotogrāfu atsauksmes, EOS R3 piedāvā vairāk nekā 100 uzlabojumus Canon bezspoguļa un DSLR modeļos. Rezultāts ir kamera, kas dramatiski racionalizē darbplūsmas un paceļ saikni starp kameru un fotogrāfu jaunā līmenī, nodrošinot nepārspējamu ātrumu un atsaucību. Ar pavisam jaunu, novatorisku 24,1 megapikseļu sensoru EOS R3 nodrošina optimālu veiktspējas, izšķirtspējas un ātruma līdzsvaru, lai ziņu un sporta fotogrāfiem piedāvātu kameru, kas pārspēj un apsteidz konkurentus.


13 Citi produkti šajā kategorijā