Izveidosim labāku nākotni. Kopā.

2 999,99€
Add to Wish List

 

Mēs, Canon, ticam labāka biznesa izveidei un labākai nākotnei kopā. Ražojot produktus ir nepieciešama pastāvīga resursu plūsma, bet tam savukārt ir ietekme uz vidi. Mēs rūpējamies par vidi, Mums rūp vide, tāpēc mēs pārstrādājam materiālus no šodienas produktiem ilgtspējīgai rītdienai.

Tā tika radīta EQ80 produktu līnija.

Tiek izvēlēti biroja printeri no Canon labākajām tehnoloģijām un pārražoti Canon Giessen rūpnīcā Vācijā. Pārstrādājot, sākot ar korpusu, mēs notīrām un pārbaudām katru detaļu un visas, kuras ir nolietotas, tiek nomainītas ar jaunām. Tas ir rūpīgs process, kurš prasa ekspertu pieredzi un uzmanību ikvienai detaļai.

Bet mēs domājam, ka tas ir tā vērts!

Tāpēc rezultāts ir drukas iekārta ar tādu pašu- ražošanas kvalitāti, veiktspēju un izturību kā jaunai iekārtai. Vismaz 80% detaļu tiek izmantotas atkārtoti, tas nozīmē mazāku atkritumu daudzumu un mazāku vajadzību pēc jaunām izejvielām un līdz ar to par 80% mazāk CO2 izmešu ražošanas procesā.

Jūsu ieguvums?

Izcils produkts, kas atbilst jūsu biroja vajadzībām, bet ar daudz mazāku kaitējumu videi.

Daudzfunkciju printeri imageRUNNER ADVANCE C5000 no Canon EQ80 ierīču klāsta efektīvi nodrošina funkcijas darbam ar dokumentiem, vienlaikus garantējot ilgtspējīgas darbības principu ievērošanu.

EQ80 ierīču klāstā ir iekļauti iepriekšējos gados visvairāk pieprasītie modeļi; tie ir pārbūvēti atbilstoši Canon gadiem uzkrātajai ražošanas pieredzei, šādi iegūstot rentablus un kvalitatīvus daudzfunkciju printerus ar būtiski samazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi. Tā kā visu EQ80 ierīču ražošanā ir izmantots 80% vai vairāk esošu daļu vai komponentu, ar ražošanu saistīto CO2 emisiju apjoms ir samazināts līdz pat 80%.

Šī viedā A3 biroja daudzfunkciju ierīce piedāvā noslogotām darba grupām visas nepieciešamās funkcijas, lai efektīvi izveidotu, izvadītu, tvertu un kopīgotu dokumentus. Tā nodrošina ne tikai automātisku konfigurāciju un lietotājiem draudzīgas darbības, bet arī ērtu izvades vadību un drošības opcijas, ko papildina pārbaudīti uzticamības un ilgtspējīgas lietošanas standarti.

 

 

Post new comment


Enter the code from the image above