Vislabākajām spoguļkamerām pasaulē- labākās cenas! - Canon Business Center IB Serviss

Vislabākajām spoguļkamerām pasaulē- labākās cenas!

2 627,00€
Add to Wish List
Add to Wish List

EISA 2017-2018 Labākā profesionālā spoguļkamera- Canon EOS 5D Mark IV tagad par labāku cenu- 2'799€ (iepriekšējo 3'330€ vietā)

Varat būt pārliecināts, ka iegūsiet nepārspējamu attēlu kvalitāti un vienmēr profesionālu veiktspēju neatkarīgi no tā, ko uzņemat.

Atšķirība ir detaļās

Tiklīdz gaisma ieplūst objektīvā, EOS 5D Mark IV uzņem katru niansi, katru krāsu un katru detaļu. Canon atkal sniedz iespēju ieraudzīt vissīkākās detaļas, pateicoties jaunam sensoram, kas veido izcili skaidru attēlu. Skatiet pasauli kā nekad agrāk.

Precizitāte kā standarts

Kamerai EOS 5D Mark IV ir uzlabotas fokusēšanas un mērīšanas funkcijas, kas notver mirkļus to rašanās brīdī un seko objektiem pat sarežģītā apgaismojumā.

Izstrādātas izcilai darbībai

Leģendārās kameras tiek izgatavotas ilgstošai lietošanai. EOS 5D sērija ir piedāvājusi izcilu konstrukcijas kvalitāti, veiktspēju un uzlabotu izturību pret laikapstākļiem. EOS 5D Mark IV turpina īstenot mūsu apņemšanos piedāvāt liela ātruma darbību un izturību.

Kinematogrāfiskas 4K filmas

Kļūstiet par 4K filmu veidotāju un papildiniet radošo portfolio ar EOS 4K filmām.

Canon Photo Companion lietojumprogramma

Izcils partneris jebkuram vizuālu stāstu veidotājam- mūsu lietojumprogramma Photo Companion sniedz piekļuvi pielāgotām ekspertu zināšanām un saturam tad, kad tas visvairāk nepieciešams, lai jūs patiešām varētu iemūžināt savus stāstus.

Saglabājiet savienojumu

Izveidojiet savienojumu un kopīgojiet attēlus ar īpaši ātrām USB 3.0, Wi-Fi un NFC darbplūsmām.

EISA 2018-2019 Labākā spoguļkamera- Canon EOS 6D Mark II tagad par labāku cenu- 1'640€

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt izaicinošākus projektus vai pievērsties profesionālai fotografēšanai, EOS 6D Mark II sniedz nepieciešamo šiem nākamajiem aizraujošajiem soļiem.

Maza pilnkadra kamera ar lielām iespējām

Šim DSLR dizaina etalonam ir aizsargājošas blīves pret putekļiem un mitrumu, un kamera uzreiz šķiet pazīstama, tāpēc tā atradīs savu vietu jau esošajā EOS aprīkojumā.

Jūsu nākamie radošie fotografēšanas soļi

Portretu fotogrāfiem patiks mazais asuma dziļums, ko nodrošina kameras EOS 6D Mark II pilnkadra sensors, kā arī tās spēja uzņemt acumirklīgas sejas izteiksmes ar ātrumu 6,5 kadri sekundē. Uzņemot ainavas, kameras 26,2 megapikseļu sensors tver attēlus, kas ir piepildīti ar detaļām un dinamisko diapazonu, lai iegūtu fotogrāfijas, kas izstaro patiesu dziļumu un skaidrību.

Precīza fokusēšana, lai iegūtu izcilu asumu

Modernā automātiskā fokusēšana izmanto 45 krusteniskā veida punktus, lai fokusētu īpaši precīzi pat tumšās vietās un mēnessgaismā. Uzņemiet ar pārliecību, kad strādājat ar mazu asuma dziļumu, un sekojiet dinamiskiem objektiem, kad tie kadrā pārvietojas.

Jūsu skats uz pasauli

Kameras EOS 6D Mark II lielais pentaprizmas skatu meklētājs sniedz patiešām skaidru skatu uz pasauli, ļaujot veidot dabiskas attiecības ar objektiem un uzņem daudz instinktīvāk.

Iekomponējiet kadru no jebkura leņķa

Ir vienkārši uzņemt no apakšas vai lielākus laukumus no augšas, pateicoties kameras EOS 6D Mark II grozāmajam ekrānam, kas ir atlokāms un pagriežams jebkurā virzienā. Pamēģiniet to lietot jostas līmenī, lai iegūtu dabiskāka izskata portretus.

Iebūvētais GPS seko katrai kustībai

Pievienojiet attiecīgās vietas ģeogrāfiskās atzīmes katram uzņemtajam attēlam- jebkurā vietā visā pasaulē. Tas lieliski noder, lai atsauktu atmiņā savu pārvietošanos, kad meklējat īpašas vietas fotografēšanai, vai lai pievienotu savu piedzīvojumu attēliem precīzus parakstus.

Paredzēta darbam kopā ar jūsu viedierīcēm

Kamera EOS 6D Mark II izmanto Bluetooth®, lai izveidotu Wi-Fi savienojumu ar viedierīci, ko ir vienkārši iestatīt. Pārlūkojiet un atlasiet attēlus savas ierīces ekrānā, pēc tam kopīgojiet tos ar draugiem. Savu ierīci varat izmantot arī kā tālvadības pulti- tostarp lietojot režīmu Live View.

Canon Photo Companion lietojumprogramma

Izcils partneris jebkuram vizuālu stāstu veidotājam — mūsu lietojumprogramma Photo Companion sniedz piekļuvi pielāgotām ekspertu zināšanām un saturam tad, kad tas visvairāk nepieciešams, lai jūs patiešām varētu iemūžināt savus stāstus.

Kinematogrāfiskas Full HD filmas

Uzņemiet izcilas kvalitātes Full HD filmas ar mazu asuma dziļumu, kas ir raksturīgs profesionāliem videoklipiem. Dual Pixel CMOS AF vienmērīgi pielāgojas, bez traucējošas, pēkšņas fokusa maiņas saglabājot kustīgu objektu asumu, un iebūvētais 5 asu digitālais stabilizētājs izlīdzina nevēlamas kameras kustības. 4K intervāla fotografēšanas filmas var izveidot kamerā, uzņemot lēni mainošu ainu kustību ar pārsteidzošām detaļām.

Visas norādītās cenas ar IEKĻAUTU 21% PVN! Kameru skaits par šādu cenu ir ierobežots! #Canon #EOS #5DMkIV #6DMkII #LiveForTheStory

 

Post new comment


Enter the code from the image above