Fotokonkurss - Canon Business Center IB Serviss

Fotokonkurss

Fotokonkurss
click for full size

Ja esi viens no tiem, kam patīk motorsports un fotogrāfija, piedalies konkursā un iegūsti iespēju fotografēt Neste World RX of Latvia 2019, kas notiks 14. un 15. septembrī Biķernieku trasē!

Noteikumi gaužām vienkārši!

Apmeklē IB Serviss mājaslapu, reģistrējies anketā un pievieno 3 attēlus no kāda motorporta veida!

Foto konkursa uzvarētājs iegūs iespēju apmeklēt pasākumu un fotografēt to! 

Fotokonkursa nolikums

Foto konkursu rīko:  IB Serviss, SIA.

Foto konkursa mērķis: veicināt motorporta vizuālā satura radīšanas kvalitāti.

Konkursa var piedalīties: ikviens 21 gadu sasniedzis foto amatieris vai profesionālis, kura arhīvā ir vismaz 3, viņaprāt, kvalitatīvas, paša fotografētas motorsporta (moto un auto) fotogrāfijas.

Iesniegto darbu izvērtēšana: konkursa rīkotājs sasauc žūriju trīs personu sastāvā, kas  izvērtējot iesūtītos darbus balsojumā izvēlas vienu uzvarētāju

Konkursa gaita. Konkurss sākas ar tā izludināšanas brīdi. Darbu iesūtīšana iespējama tikai elektroniski IB Serviss, SIa mājaslapā. Tā ilgst līdz 2019. gada 1. septembra plkst. 24.00. Pēc norādītā laika iesūtītie darbi netiek ņemti vērā. Žūrija darbus izvērtē līdz 4. septembrim (ieskaitot). Konkursa rezultāti tiks izziņoti gan IB Servis mājaslapā, gan uzņēmuma facebook kontā. Līdz 6. Septembrim plkst 16.00 uzvarētājam jāsazinās ar konkursa rīkotāju un janokārto formalitātes.

Reģistrējoties konkursam, tā adlībnieks piekrīt, ka viņa iesūtītie darbi var tikt izmantoti rīkotāja konkursa rezultātu atspoguļošanai, izstādes vaidošanai, vai citā, ar konkursu saistītā publicitātes pasākumā.

Reģistrējoties konkursam, tā dalībnieks automātiski piekrīt, ka viņa iesniegtie personas dati tiks apstrādāti saistibā ar konkursa gaitu un komunikācijas uzlabošanas nolūkā.

Pieteikuma anketa

 

Post new comment


Enter the code from the image above

Petr Sulcik commented:

Good morning, are you interested about some photos of Latvia RX? My galleries on www.rallycross.cz Thank you very much for answer. Petr Sulcik rallycross.cz