Canon EOS 90D apskats - Canon Business Center IB Serviss

Canon EOS 90D apskats

Canon EOS 90D apskats
click for full size

Canon EOS 90D ir ilgi gaidītais uzlabojums APS-C sērijas kamerās. Pēdējais Canon uzlabojums vidējās klases spoguļkameru segmentā bija 2016. gadā, kad iznāca Canon EOS 80D. Līdz ar to trīs gadu ražotāja klusēšanas un patērētāja gaidīšanas periods ir beidzies. Kas tad mums ir sagatvots zem nosaukuma Canon EOS 90D?

Canon EOS 90D tehniskais raksturojums

Kā jau tika teikts, šis ir vidējās klases Canon spoguļkameru attīstības turpinājums ar APS-C sensoru. Šoreiz tam ir 32,5 megapikseļu APS-C CMOS sensors ar izmēru 22,3 mm x 14,8mm, kas nodrošina attēlu ar laukumu 6960 x 4640px. Sensoram ir iebūvēts zemo frekvenču filtrs, integrēta

EOS attīrīšanas sistēma, kā arī pamatkrāsu filtrs.

Uzlabota fokusēšana 

Canon EOS 90D varētu pātīkami pārsteigt ar uzlabotu fokusēšanu, kas izmanto 45 krustveida AF punktus ar multikontrolleri. Tas nodrošina ātru un precīzu fokusa iestatīšanu pat nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Fotoaparātam ir integrēta iTR sekojošā fokusa iestatīšana, tā ir nevainojama fokusa iestatīšana uz objektiem, kas pārvietojas ar lielu ātrumu. Līdz ar to Canon EOS 90D varētu iekarot sporta norišu fotogrāfu sirdis.

Slēdža darbība 

Kombinācijā ar uzlabotu fokusēšanu, sporta norišu fotografēšanas cienītāji novērtēs arī ātru nepārtrauktās fotografēšanas slēdža darbību līdz pat 10 kadriem/sekundē. 

Viedais optiskais skatu meklētājs

Šī kamera ir aprīkota ar Canon viedo optisko skatu meklētāju, kas nodrošina daudz pilnīgāku fotografēšanas pieredzi. Skatoties cauri skatu meklētājam, ir vienkāršāk ieraudzīt fokusa punktu un jebkuru aktīvu AF zonu, un arī fotografēšanas informācija tiek skaidri parādīta.

Video filmēšana ar Canon EOS 90D

Šobrīd, digitālā foto kamera ir kluvusi par multifunkcionālu rīku ar kuru ne tikai tiek veikta fotografēšana, bet arī liela daļa vlogu un profesionālu video sižetu sociālo mediju un ziņu raidījumu vajadzībām tiek ražota ar iepriekšējās paaudzes kamerām. Ceram, ka filmētāji novērtēs Canon EOS 90D video uzņemšanu 4K kvalitātē ar Dual Pixel CMOS AF kombinācijā ar izcilu audio ieraktu.

Citi noderīgi risinājumi

Fotoaparāta profesionāla lietošana nereti pieprasa iespēju reālajā laikā savienoties ar citām ierīcēm. Canon EOS 90D šim nolūkam ir aprīkots gan ar Wi-Fi, gan ar Bluetooth®, kas nodrošina attēlu kopīgošanu un kameras tālvadību. Kādam var šķist , ka maksimālais ISO 25 600 kā skaitlis izskatās mazs uz bezspoguļu kameru sensoru gaismas jutības, bet būsim godīgi, arī šī jutība nodrošina pietiekamu kvalitāti fotografēšanai no rokas vājā apgaismojumā.

Plašāk ar fotoaparāta tehnisko raksturojumu varat iepazīties mājaslapā canon.lv.

Ko mums gaidīt no Canon EOS 90D?

Kā raksta DPRevuew, atsevišķi katrs atjauninājums var nešķist tik liels, taču mums ir aizdomas, ka kopsumma pilnvērtīgai lietošanas ergonomikai, ātrāki darbībai, atjauninātam sensoram, labākam video un uzlabotai autofokusa veiktspējai - tas viss kombinācijā kopā kļūs par patīkamāku un funkcionālāku paketi.

Esam pārliecināti, ka šo kameru novērtēs visi tie, kam ir svarīgs izšķirošais mirklis fotogrāfijā, augsta fotografējamā un filmējamā objekta attēlošanas kvalitāte un iekārtas daudzfunkcionāla lietošana.

Aicinām interesentus iegriezties mūsu veikalos Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā un Rēzeknē lai tuvāk iepazītos ar šo jauninājumu Canon spoguļkameru saimē.

 

Post new comment


Enter the code from the image above