EOS-1D X Mark III apskats - Canon Business Center IB Serviss

EOS-1D X Mark III apskats

EOS-1D X Mark III apskats
click for full size

EOS-1D X Mark III apskats domāts tiem, kuri plāno iegādāties augstākā līmeņa profesionālu foto tehniku sporta, norišu, dzīvnieku fotogrāfiem un jomās, kur nepieciešama paātrināta kameras darbīb. Tik tiešām, salīdzinot tehniskos parametrus, atšķirība starp iepriekšējo un šo kameru ir tik liela, ka mēs droši varam runāt nevis par uzlabotu EOS-1 sērijas modeli, bet pilnīgi jaunas paaudzes kameru.

EOS-1D X Mark III mērķauditorija

Ražotājs veidojot jauno EOS-1D Mark III kameru ir orientējies uz tādu fotogrāfijas jomu profesionāļu ieteikumiem, kā foto un ziņu aģentūra fotogrāfi, sporta fotogrāfi, savvaļas dzīvnieku fotogrāfi, video operatori un protams, ieskaitot prestižos Canon vēstniekus. Balstoties uz visu šo jomu speciālistu ieteikumiem un ierosinājumiem, inženieri ir radījuši piemērotāko darba instrumentu, kas kombinācijā ar Canon optiku par tādu noteikti kļūs.

Jaunās kameras galvenās priekšrocības

Kas ir citādāks jaunajā kamerā? EOS-1D Mark III būtiski ir uzlabota AF izsekošana. Jaunai Canon fotokamerai ir slēdža ātruma iespējas līdz  20 kadriem /s ar AF izsekošanu. 20 MP sensons nodrošina kadra izšķirtspēju 5472 x 3648 px. ISO veiktspēja ir divas reizes augstāka nekā tā bija iepriekšējam modelim. Fotoparātam ir 3,2″ fiksēts šarnīrveida LCD ekrāns. Turklāt, kamera piedāvā iespaidīgu 5,5K 12 bitu RAW videoierakstu - pirmo Canon EOS sērijas kameru, kas nav kinokamera, bet kura ļauj speciālistiem uzņemt gan augstas kvalitātes video, gan fotoattēlus.

Tehniskais raksturojums

 

Maksimālā izšķirtspēja 5472 x 3648
Efektīvi pikseļi 20 megapikseļi
Sensora tips CMOS
ISO Auto 100-102400
Objektīva stiprinājums Canon EF
Ekrāna izmērs  3,2 ″
Ekrāna izšķirtspēja 2 100 000
Maksimālais slēdža ātrums 1/8000 sek
Atmiņas karšu veidi Dual CFexpress B tips
Savienojumi USB USB 3.1 Gen 1 (5 GB / sek)
Svars (ieskaitot baterijas) 1440 g (50,79 oz)
Izmēri 158 x 168 x 83 mm (6,22 x 6,61 x 3,27 ″)
GPS Iebūvēts 

 


Kopsavilkums par jauno EOS-1D X Mark III fotoaparātu

Jaunais fotoaparāts EOS-1D X Mark III ir ar lielisku veiktspēju visos galvenajos parametros. Tas ļauj strādāt izmantojot LCD ekrānu līdzvērtīgi bezspoguļi kamerām. Tas nozīmē, ka savā būtībā rada lielisku konkurenci bezspoguļu kamerām. Tai pašā laikā, tā ir lieliska iespēja visiem tiem, kam ir iegādāti augstas kvalitātes EF objektīvi, kurus var turpināt likt lietā. Šis fotoaparāts ļauj ikvienam profesionālim būt joprojām priekšā citiem.

 

 

 

Post new comment


Enter the code from the image above