Piesakies IB Serviss rīkotajai Canon EOS 1DX Mark III Latvijas prezentācijai - Canon Business Center IB Serviss

Piesakies IB Serviss rīkotajai Canon EOS 1DX Mark III Latvijas prezentācijai

Piesakies IB Serviss rīkotajai Canon EOS 1DX Mark III Latvijas prezentācijai
click for full size

Bijām jau minējuši, kā februāris ir jaunā Canon EOS 1DX Mark III fotoaprāta iznākšnas mēnesis. Tam par godu tika pubicēts fotoaparāta apskats. Šobrīd vēlamies oficiāli paziņot, ka 2020. gada 3. martā notiks Canon EOS 1DX Mark III Latvijas prezentācija, kuru rīko IB Serviss, SIA kā oficiālais Canon Biznesa centrs Latvijā. 

Canon EOS 1DX Mark III prezentācija nozares profesionāļiem

2020. gada 3. martā būs divi pasākumi, kuros notiks Canon EOS 1DX Mark III prezentācija. Atsevišķi notiks pasākums Latvijas veikalu tirgotājiem, bet pēcpusdienā fotogrāfijas nozares profesionāļiem. Tieši uz šo arī tiek aicināti tie fotogrāfi, kuriem ir interese par Canon jaunāko  - trešās paaudzes jaudīgāko fotoaparātu Canon EOS 1DX Mark III. Prezentacijā piedalīsies arī kolēģi no Somijas, kuri varēs sniegt daudz atbilžu uz saistītajiem jautājumiem.

Kādēļ nepieciešams pieteikums?

Fotoaprāta Canon EOS 1DX Mark III prezentacija ir paredzēta tikai nozares profesionāļiem. Tā notiks fotostudijas telpās, kuras ir ierobežotas. Tādēļ jau iepriekš atvainojamies, ka iespējams nevarēsim apmierināt visu interesentu vēlmi piedalīties. No otras puses, tādēļ, lūdzam interesentus aizpildīt pieteikuma anketu, lai varam operatīvāk sazināties un ieplānot dalību. 

Reģistrācija  notiek līdz ir pieejamas dalības vietas, bet ne ilgāk kā līdz 2020. gada 2.marta plkst 14.00.

Detalizēta informācija par pasākuma norisi tiks sniegta tikai reģistrētajiem dalībniekiem!

 

Post new comment


Enter the code from the image above