Visa pour l’Image, Canon student programma - Canon Business Center IB Serviss

Visa pour l’Image, Canon student programma

Visa pour l’Image, Canon student programma
click for full size

Ja esi 18 līdz 27 gadus vecs un apgūsti fotogrāfiju kādā no formālās izglītības mācību iestādēm 2019./2020. macību gadā, šī ir Tava iespēja! Canon Eiropa 2020. gadā īsteno izglītības programmu ar nosaukumu Visa pour l’image. Tās ietvaros 210 fotogrāfijas studenti no visas Eiropas apmeklēs Canon profesionālās pilnveides programmu.

Kas ir Visa pour l’Image?

Tā ir Canon apmaksāta trīs dienu semināru programa, kas norisināsies no 30. augusta līdz 5 septembirm, Parīzē (Francija).  Tās ietvaros vadošo fotožurnālistu vadībā varēs attīstīt savas prasmes, izveidot sakarus ar attēlveidošanas nozares profesionāļiem un demonstrēt savus portfolio. Būs iespēja tieši runāt ar fotogrāfiem, fotoredaktoriem un Canon vēstniekiem. Visa pour l’Image piedāvā fotogrāfu sabiedrībai iespējas apmainīties ar radošām idejām, attīstīt jaunas attiecības un izbaudīt virkni aizraujošu lekciju un semināru, kur profesionāļi nodod savu kompetenci nākamajai paaudzei.

Kas var pieteikties Visa pour l’Image?

Lai pieteiktos, studentiem no 2020. gada 10. maija jābūt vecumā no 18 līdz 27 gadiem. Kopš 15. aprīļa studentiem jābūt 18 gadus veciem un uzņemtiem 2019. – 2020. mācību gadā kādā no formālās izglītības fotogrāfijas programmām. Visa pour l’Image dalībnieki tiks atlasīti konkursa kārtā no visiem pretendentiem.

3 darbības, kas ir jāveic lai pieteiktos

Visa pieteikšanās sastāv no 3 vienkāršiem soļiem, kuros jāievēro apjoms un laiks:

  1. darbība: nepieciešams atlasīt līdz diviem stāstiem, katrs no tiem ir atsevišķs PDF fails, kas sastāv no ne vairāk kā 20 attēliem ar projekta kopsavilkumu.
  2. darbība: jāapmeklē Canon studentu attīstības programmas vietnē: canon-europe.com/student
  3. darbība: iesniedziet savu pieteikumu līdz 2020. gada 15. aprīlim.

Līdz 30. aprīlim izraudzītajiem dalībniekiem tiks paziņots rakstot uz e-pastu par viņu dalību.

Piesakies Visa pour l’Image!

 

 

Post new comment


Enter the code from the image above