Canon iRC3580Ne ir vienkārša un izdevīga ierīce ar visām jūsu birojam nepieciešamajām pamatfunkcijām un kvalitāti.

Add to Wish List

Canon nodrošina teicamu pievienoto vērtību un ilgtspējīgu darbību, piedāvājot jaunus rūpnīcā ražotus modeļus. iRC3580Ne ir vienkārša un izdevīga ierīce ar visām jūsu birojam nepieciešamajām pamatfunkcijām un kvalitāti.

Pierādīta Canon kvalitāte

Canon jauno rūpnīcā ražoto modeļu programma ir izstrādāta saskaņā ar apņemšanos nodrošināt klientiem ierīces videi draudzīgā veidā. Ņemot vērā savu ilgstošo pieredzi ražošanā, mēs esam izvēlējušies vispārdotākos katra gada modeļus un pārbūvējuši tos Canon Gīzenes rūpnīcā Vācijā. Noteikts izstrādes process un augstas kvalitātes prasības garantē, ka varam piedāvāt jums rentablu, ļoti kvalitatīvu MFP ierīci ar ievērojami mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi.

Ilgtspējīga izvēle

Izgatavojot jaunus rūpnīcā ražotus modeļus, mēs atkārtoti izmantojam līdz 93% esošo komponentu un materiālu, līdz ar to tiek samazināta jaunu izejmateriālu nepieciešamība. Līdz ar to iRC3580Ne ražošanā tiek iegūts par 86,7% mazāk ogļskābās gāzes nekā oriģinālajā modelī*. Rūpīgi pārdomājot ierīces konfigurācijas, mēs arī varam būtiski samazināt iepakojuma materiālu apjomu, kas nepieciešams glabāšanas un transportēšanas laikā.

Produktivitāte un uzticama veiktspēja

iRC3580Ne izvades ātrums ir 30 lpp./min. krāsu režīmā un 35 lpp./min. melnbaltajā režīmā. Šai ierīcei standarta komplektācijā ir apjomīga papīra kapacitāte, automātiskā abpusējā darbība un teicamas skenēšanas iespējas ar automātisko dokumentu padevēju. Pievienojiet papildu augsta līmeņa saspiešanas PDF un OCR tehnoloģiju, lai uzlabotu pārsūtīšanu tīklā un skenēto dokumentu izmantošanu visa biroja darbplūsmā.

Drošs ieguldījums

Detaļu un materiālu atkārtota izmantošana ļauj ietaupīt klientu finanses, jo varam piedāvāt ļoti izdevīgu cenu. Ar drošo drukāšanu, pastkastes iespējām, cietā diska šifrēšanu un ignorēšanas iespējām varēsiet neuztraukties par informācijas drošību un integritāti. Ierīcē iRC3580Ne ir pieejama funkcija MEAP, un tā atbalsta plašu lietojumprogrammu klāstu, piemēram, uniFLOW un eCopy. Ierīces iestatījumus var ērti konfigurēt, izmantojot iWMC, savukārt funkcija e-Maintenance garantē precīzu ierīces uzraudzību un rādītāju iegūšanu attāli.

Piedāvājums ir spēkā tikai 1 komplektam.
Rīgā, Mūkusalas 15A, Maskavas 40; Liepājā, Kungu 2; Valmierā, Lilijas 4; Rēzeknē, Pulkveža Brieža 29/31; Daugavpilī, Viestura 17

 

Post new comment


Enter the code from the image above