PENTAX KP jauna augstas klases DSLR kamera - Canon Business Center IB Serviss

PENTAX KP jauna augstas klases DSLR kamera

1 299,00€
Add to Wish List

Mēs priecājamies iepazīstināt ar pilnīgi jaunu vidējās klases SLR modeli, kas ir ievērojami plānāks un kompaktāks nekā iepriekšējie modeļi, bet ir saglabājis daudzas PENTAX tipiskās iezīmes, tādas kā izturību pret dažādiem laika apstākļiem, iebūvēto attēla stabilizatoru un tas joprojām ir lietotājam draudzīgs.

Vēl kompaktāks kā jebkad, bet tikpat izturīgs

PENTAX KP ir APS-C izmēra attēla sensors, optiskais skatu meklētājs ar gandrīz 100% redzeslauku un 3 collu vertikālā izliekuma tipa LCD monitors. Kameras izmērs ir 131,5 x 101 x 76 mm. Lai saglabātu šo izmēru, Pentaxam nācās padomāt, kad tika veidots kameras dizains. Baterija tika pārvietota no tās parastās pozīcijas rokturī. Tā vietā, lai izmantotu 3 motorus kā K3 II diafragmas kontrolei, aizvaram un spogulim, tas tiek pārvaldīts ar 2 motoriem, kas tiek izmantoti vēl efektīvāk un vairākiem uzdevumiem.

Neliela korpusa kamerai varētu būt grūtības, lai saglabātu stabilitāti ar smagu telefoto objektīvu, tāpēc PENTAX KP nodrošina ar roktura aizstāšanas sistēmu vieglai un ātrai roktura nomaiņai, lai pielāgotos fotogrāfa fotografēšanas stilam vai uzstādītam objektīvam. Papildus standarta Grip S tiek piedāvāti arī rezerves rokturi Grip M un Grip L, kas jau nāk līdzi kamerai.

Neskatoties uz savu kompakto dizainu, kameras korpusam ir tāda pati izturība, kādai Pentax lietotāji jau pieraduši. Tās priekšējais, aizmugurējais, apakšējais ārējie paneļi ir izgatavoti no izturīga, viegla magnija sakausējuma. 67 blīvējuma detaļas, kas pielietotas korpusā, nodrošina izturību pret putekļiem, dažādiem laika apstākļiem, lielisku sniegumu pat – 10oC aukstumā.

Īsta nakts pūce

Ar savu kluso 24,3 megapikseļu CMOS sensoru un iebūvēto attēla stabilizatoru, PENTAX KP ir ideāla kamera visos apgaismojuma apstākļos. Sensors ļauj fotogrāfam uzņemt nakts ainu momentuzņēmuma fotogrāfijusuper augstas jūtības ISO 819200 kvalitātē, un spēcīgais attēla sensors PRIME IV efektīvi noņem troksni ar minimālu ietekmi detaļu reproducēšanā.

PENTAX KP viena no funkcijām ir Pikseļu Pārslēgšanas Izšķirtspējas Sistēma, kas uzņem četrus vienas ainas attēlus, pārslēdzot attēla sensoru ar vienu pikseli katram attēlam, tad sintezē tos vienā kopīgā attēlā. Šī inovatīvā sistēma iegūst visu krāsu datus katrā pikselī, lai sniegtu augstas izšķirtspējas attēlus ar daudz patiesākām krāsām un sīkākām detaļām, nekā tie, kam ir parastie APS-C izmēra attēlu sensori

Šī tehnika ir iespējama pateicoties iebūvētajam SR II izkustēšanās samazināšanas mehānismam. Papildus jau ierastām kameras izkustēšanām, šis piecu asu mehānisms kompensē arī kameras izkustēšanos, ko izraisa ripošana.

Naktī attēlu sensors var būt kombinēts ar papildus O-GPS1 GPS vienību, lai ierakstītu fotografēšanas pozīciju datus un vienkāršotu astronomijas fotografēšanu un pārveidotu uz Astrotracer.

Ātra inteliģence

PENTAX KP ir spējīgs uzņemt arī attēlus kustībā. Fāzes pielāgošanai AF ir 27 fokusa sensori, no kuriem 25 ir krustveida sensori. Tas padara tos ārkārtīgi labus fokusēšanai, pat ar sarežģītiem motīviem. Kā ķirsītis uz kūkas, kamera spēj fokusēties pat tik zemu kā -3EV, kas ir tāda tumsa, ka motīvu var knapi saskatīt. Kamera nodrošina arī ar liela ātruma nepārtrauktu fotografēšanas funkciju ar maksimālo ātrumu septiņi kadri sekundē, un daļa no mehāniskā aizvara ir arī elektroniska, kas ļauj strādāt ar ļoti īsu 1/24.000 sek aizvara ātrumu.

Ja jūs nevarat izvēlēties vislabāko ekspozīciju, varat izmantot Reālā laika ainu analīzes sistēmu. Šī sistēma precīzi un efektīvi analizē tādus faktorus kā spilgtuma sadalījumu attēla laukā un objekta primāro krāsu un kustību. Pieņemot atklājumu mākslīgās inteliģences tehnoloģiju, ko sauc padziļinātā mācība tās attēlu atklāšanas algoritmu, šī sistēma precīzāk novērtē katru atsevišķu ainu, kamēr izvēlas vispiemērotāko ekspozīcijas līmeni un perfektu nobeigumu konkrētai ainai.

Uzaicinām jūs būt radošiem

Šai jaunai kompaktai kamerai ir daudz labu funkciju. Papildus pilnā HD video ierakstīšanai, kamera ir aprīkota ar 4K Intervālu Filmas režīmu, kas savieno virkni 4K izšķirtspējas nekustīgos attēlus (3840 x 2160 pikseļi) ar fiksētu intervālu, lai izveidotu vienu filmas failu. Iebūvētā zibspuldze ir ideāla izgaismotiem portretiem un ja ir nepieciešams vairāk gaismas, jūs varat pievienot ārējo Pentax zibspuldzi, tai paredzētā ligzdā.

Iebūvētais WiFi ļauj viegli un ātri dalīties ar saviem attēliem sociālajos mēdijos caur viedtālruni un planšetdatoru. Citi piemēri izsmalcinātībai ir automātiska HDR tagošana, intervālu fotografēšana, multi ekspozīcija un jaunas kustību un laika dziļuma notveršanas metodes. Īsumā, PENTAX KP ir kamera, kas attīsta jūsu radošumu, neatkarīgi no jūsu fotografēšanas prasmēm.

Galveno funkciju un iezīmju apkopojums

◊ Kompakts, izturīgs, arī pret dažādiem laika apstākļiem izturīgs kameras korpuss
◊ Nomaināms rokturis labākai satverei ar dažādiem objektīviem
◊ Jauns, kluss 24 megapikseļu APS-C CMOS sensors bez zema caurlaidības filtra
◊ Iebūvēts 5 asu attēla stabilizators, efektīvs līdz 5 aizvara soļiem
◊ Pikseļu Pārslēgšanas Izšķirtspējas Sistēma attēliem ar ultra augstu detalizācijas pakāpi.
◊ Liela ātruma 27 punktu autofokusa sistēma, 25 no kuriem ir krustveida
◊ Iespēja izmantot elektronisko aizvaru, 1/24.000 sec
◊ Liela ātruma nepārtrauktās fotografēšanas funkcija ar maksimālo ātrumu 7 attēli sekundē.
◊ Optiskais skatu meklētājs ar palielināšanas spēju aptuveni 0,95 reizes un gandrīz 100 % redzeslauku
◊ Vertikālā izliekuma tipa 3” LCD monitors ar 921,000 punktiem
◊ Jaunas funkcijas: Kustību Notveršanas un Lauka dziļuma Notveršanas funkcijas, lai uzņemtu 3 vienas ainas attēlus automātiski pārslēdzot diafragmas un/vai aizvara ātruma iestatījumus lietotāja izvēlētos soļos
◊ Pilna HD video ierakstīšana (1920 x 1080 pikseļi, 60i/30p) un izvads ārējam mikrafonam
◊ 4K intervālu filmas režīms, kas savieno virkni 4K izškirtspējas nekustīgos attēlus (3840 x 2160 pikseļi) fiksētos intervālos, lai veidotu vienu filmas failu
◊ Iebūvēts WiFi bezvadu datu pārsūtīšanai uz viedtālruni vai planšetdatoru
◊ Reālā laika ainu analīzes sistēma perfekti eksponētiem attēliem

Aksesuāri

◊ Baterijas rokturis D-GB7: izturīga pret laika apstākļiem vieta spēcīgai litija baterijai D-LI90
◊ Trīs zibspuldzes, kas ir izturīgas pret laika apstākļiem: PENTAX AF540FG2 II, AF 360FG2 II un AF201FG
◊ GPS vienība O-GPS1, astro attēliem
◊ Vada atbrīvošana CS-310

 

Post new comment


Enter the code from the image above